Vesnice s rybníkem

olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození

ID: 225461

Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:26

Aktuální cena: 700 CZK (26 €)