Vesnice s rybníkem

olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození

ID: 225461

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:40

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)