Vesnice s rybníkem

olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození

ID: 225461

Auction price: 700 CZK (28 €)

Planned termination: 08. 02. 2021 20:40

Current price: 700 CZK (28 €)