Krajina s mostem

olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

ID: 226420

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2020 23:34

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu