Krajina s mostem

olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

ID: 226420

Auction price: 800 CZK (32 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2020 23:34

Current price: 800 CZK (32 €)

Last auctioneer: ID7**5 History of bids