Loďky

tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír

ID: 235854

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2020 18:30

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)