Loďky

tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 235854

Auction price: 100 CZK (4 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 12. 2020 18:30

Current price: 100 CZK (4 €)

Last auctioneer: ID7**2 History of bids