R. Šimková

Motýli

akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta

ID: 238849

Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:00

Aktuální cena: 500 CZK (18 €)