R. Šimková

Motýli

akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 238849

Auction price: 500 CZK (18 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 14:00

Current price: 500 CZK (18 €)