Jana Reinerová (1946)

Praha mých snů (Martinská)

akryl, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem

Provenience: získáno z ateliéru autorky

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 241225

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:46

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)