Jana Reinerová (1946)

Praha mých snů (Martinská)

akryl, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem

Provenience: získáno z ateliéru autorky

the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

ID: 241225

Auction price: 5.000 CZK (200 €)

Planned termination: 02. 11. 2020 18:46

Current price: 5.000 CZK (200 €)