Josef Häring (1895-?)

Stavení v horách

olej, plátno, 16 x 30 cm, sign. PD J. Häring, rám

ID: 241585

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:18

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu