Josef Häring (1895-?)

Stavení v horách

olej, plátno, 16 x 30 cm, sign. PD J. Häring, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 241585

Auction price: 400 CZK (16 €)

AUCTION IS TERMINATED: 01. 03. 2021 18:18

Current price: 500 CZK (20 €)

Last auctioneer: ID1**4 History of bids