Josef Hübsch (1862-1933)

Váza s růžemi

olej, dřevotříska, 56 x 42 cm, sign. LD Hubsch 1928, rám

ID: 244076

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:20

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu