Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová

ID: 244252

Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2021 22:40

Aktuální cena: 650 CZK (26 €)