Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová

the disciple of prof. T. F. Simon

ID: 244252

Auction price: 650 CZK (26 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2021 22:40

Current price: 650 CZK (26 €)

Last auctioneer: ID8**4 History of bids