Růže

litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200

ID: 244542

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2020 20:28

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu