Růže

litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200

ID: 244542

Auction price: 300 CZK (12 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2020 20:28

Current price: 300 CZK (12 €)

Last auctioneer: ID7**5 History of bids