Představy

litografie, 1998, 48,7 x 32,5 cm, sign. PD Ji...?

Provenience: na zadní straně razítko kamenotiskařské dílny LITOS

ID: 245453

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:47

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)