Představy

litografie, 1998, 48,7 x 32,5 cm, sign. PD Ji...?, na zadní straně razítko kamenotiskařské dílny LITOS

ID: 245453

Auction price: 150 CZK (6 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2020 18:47

Current price: 150 CZK (6 €)

Last auctioneer: ID7**9 History of bids