Chlapec v čapce

akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD

ID: 250387

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:37

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)