Viktor Polášek (1911-1989)

Učitel národů

litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír

ID: 250678

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:17

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)