B. Heger
olej, lepenka, 1984, 30 x 11,5 cm, sign. PD Heger 84, rám, poškozený rám
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:34
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)