Kytka
olej, lepenka, 1984, 30 x 11,5 cm, sign. PD Heger 84, rám, poškozený rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279021
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 15:34
Current price: 500 CZK (21 €)