Saturnovy hrátky
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558
žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
ID: 217967
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:33
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)