Jana Truksová (1947)

Saturnovy hrátky

litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558

žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

ID: 217967

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:33

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)