Petr Ptáček (1965)

MIG 15

litografie, 2008, 27,4 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, 34/60

ID: 231810

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 08. 2020 20:09

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu