Petr Ptáček (1965)

MIG 15

litografie, 2008, 27,4 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, 34/60

ID: 231810

Auction price: 1.500 CZK (60 €)

AUCTION IS TERMINATED: 18. 08. 2020 20:09

Current price: 1.500 CZK (60 €)

Last auctioneer: ID7**5 History of bids