Jana Reinerová (1946)

Hradčanské náměstí

litografie, 20,5 x 29 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 48/69

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 232967

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 20:04

Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu