Jaroslav Vodrážka (1894-1984)

2x Umrlec

dřevoryt; litografie, 8,5 x 4,5; 7 x 8,5 cm, sign. DU J. Vodrážka

žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

ID: 238783

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:01

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)