Cyril Chramosta (1908)

Vánoční kapr

tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67

ID: 242439

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:10

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)