Cyril Chramosta (1908)

Vánoční kapr

tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67

ID: 242439

Auction price: 150 CZK (6 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2020 19:10

Current price: 150 CZK (6 €)

Last auctioneer: ID7**2 History of bids