Joan Miró (1893-1983)

litografie, 1977, 32,5 x 24,8 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original IV

studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

ID: 245404

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:18

Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)