Joan Miró (1893-1983)

litografie, 1977, 32 x 25 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original I

Literatura: Miró Lithographe III, Maeght Éditeur Paris, 1981

studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

ID: 245406

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:19

Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)