Joan Miró (1893-1983)

litografie, 31 x 47 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata VI Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano

studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

ID: 245412

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:25

Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)