Joan Miró (1893-1983)

litografie, 31 x 48 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata IX Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano

studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

ID: 245414

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:27

Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu