Petr Ptáček (1965)

Akt na poušti

litografie, 2011, 15,5 x 23,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 18/100

ID: 245887

Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:27

Aktuální cena: 400 CZK (15 €)