Petr Ptáček (1965)

Akt na poušti

litografie, 2011, 15,5 x 23,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 18/100

ID: 245887

Auction price: 400 CZK (16 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:27

Current price: 400 CZK (16 €)

Last auctioneer: ID6**5 History of bids