Anežka Hošková (1982)

Woodoo

litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 37/50

ID: 245927

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:07

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)