Anežka Hošková (1982)

Woodoo

litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 37/50

ID: 245927

Auction price: 300 CZK (12 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 12:07

Current price: 300 CZK (12 €)

Last auctioneer: ID4**2 History of bids