Ludmila Mazancová (1944)

V tramvaji

akvarel, tuš, papír, 2005, 20,5 x 12,5 cm, sign. PD Mazancová 2005, rám

ID: 267424

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:12

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu