Tůňka

olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 177801

Auction price: 550 CZK (23 €)

Planned termination: 31. 08. 2022 14:18

Current price: 550 CZK (23 €)