Dva muži ve světnici

pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 186104

Auction price: 900 CZK (33 €)

Planned termination: 29. 06. 2020 15:17

Current price: 900 CZK (33 €)

Estimate: k CZK