Dva muži ve světnici

pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 186104

Auction price: 600 CZK (25 €)

Planned termination: 19. 12. 2022 14:25

Current price: 600 CZK (25 €)

Estimate: k CZK