Chalupa s rybníčkem

olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 206238

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

Planned termination: 31. 08. 2022 15:06

Current price: 1.000 CZK (42 €)