On-line auction

.

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Jaromír Bílek

    No.: 269316

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:00

    dřevoryt, 1973, 10 x 8 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Václav Poppe

    No.: 269315

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:01

    dřevoryt, 1973, 10 x 8,2 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Václav Poppe

    No.: 269314

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:02

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Jaroslav Krejčíř s rodinou

    No.: 269313

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:03

    dřevoryt, 1973, 11 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 K. a L. Vaníčkovi

    No.: 269312

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:04

    dřevoryt, 1973, 11,5 x 6,5 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 K. a L. Vaníčkovi

    No.: 269311

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:05

    dřevoryt, 1972, 10 x 8 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pastevec

    No.: 269269

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:06

    dřevoryt, 11,2 x 9 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Alena Antonová

    Kytice ´80

    No.: 269267

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:07

    lept, 1980, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 80, 66/60, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • H. Blum

    Zimní krajina u řeky

    No.: 269397

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:08

    olej, karton, 1954, 23 x 29 cm, sign. PD H. Blum, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Jiří Brázda

    No.: 269277

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:09

    lept, mezzotinta, 1994, 12 x 8 cm, sign. DU Jiří Brázda, Exlibris Willem van de Weerd, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Zdeňka Burghauserová

    (1894-1960)

    Dvořákova Chata v lese na Sázavě

    No.: 259173

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:10

    akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Akt na pohovce

    No.: 269265

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:11

    oil, canvas, signed on reverse, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zvěstování panny Marie

    No.: 269266

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:12

    oil, canvas, 65 x 70 cm, signed on reverse, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Pohled na Loretánské náměstí

    No.: 269264

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:13

    oil, canvas, signed on reverse, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • František Havelka

    Portrét dámy

    No.: 202551

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:14

    indian ink, paper, 19,7 x 15,1 cm, sign. LD H. Fr. 1915, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Ota Jakl

    (1908-1981)

    Rybářská bárka

    No.: 266274

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:15

    olej, sololit, 1979, 60 x 120 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Marie Jančová

    (1927)

    Z cyklu Starodávná města

    No.: 264311

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:16

    kombinovaná technika, sololit, 1996, 48 x 34 cm, sign. PD M. Jančová 96, rám, na zadní straně popis autorky

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Marie Jančová

    (1927)

    Zahrada dětství

    No.: 264310

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:17

    olej, plátno, 60 x 26,5 cm, sign. na zadní straně M. Jančová, rám

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Marie Jančová

    (1927)

    Krajina s větrným mlýnem

    No.: 264309

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:18

    olej, plátno, lepenka, 2008, 60 x 44,5 cm, sign. LD M. Jančová 08, rám

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Cesta do vesnice

    No.: 269292

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:19

    lept, 1964, 15,5 x 22 cm, sign. PD Jandová 64, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Růže

    No.: 269291

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:20

    lept, 20 x 13 cm, sign. DU L. Jandová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Kostel

    No.: 269290

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:21

    lept, 16 x 12,5 cm, sign. DU L. Jandová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Vesnice

    No.: 269289

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:22

    lept, 1962, 12 x 13 cm, sign. PD L. Jandová 62, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Hrátky na ledě

    No.: 269278

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:23

    lept, 1964, 9 x 20 cm, sign. PD Zděnka Táborská- Kab, PF 1965, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Zdenka Kabátová- Táborská

    (1933)

    Divertimento I.

    No.: 269296

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:24

    lept, 20 x 16 cm, sign. PD Zdenka Kabátová Táborská, 27/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vladislav Kaska

    (1945-2017)

    Kouzelník

    No.: 269294

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:25

    dřevoryt, 22 x 16 cm, sign. PD Vladislav Kaska , 26/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Zdeněk Káva

    (1922-1995)

    Před bouřkou

    No.: 266031

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:26

    oil, cardboard, 1946, 62 x 67 cm, signed lower/left Káva 46, rám, on the abrasion frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Horská krajina

    No.: 266307

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:27

    olej, plátno, 76 x 68,5 cm, sign. PD J. Konečný, rám, v levé střední části roztržené plátno, cca 3cm, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • I. Krňanský

    Ostrvá (Vysoké Tatry)

    No.: 266318

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:28

    olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Jiří Lacina

    (1934-2004)

    Kytice ´80

    No.: 269268

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 30. 01. 2023 18:29

    litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)