On-line auction

.

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Odyseus

    No.: 260245

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:00

    litografie, 1994, 29,8 x 21 cm, sign. DU s věnováním Jan Bauch 1994, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda …

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Sobotka

    No.: 256057

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:01

    litografie, 2005, 15 x 25,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, 139/170, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Torpédo

    No.: 256029

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:02

    litografie, 1990, 14,5 x 28 cm, sign. PD Jiří Bouda 90, 132/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Venkovský motiv

    No.: 248810

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:03

    olej, plátno, 39 x 42,5 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, na zadní straně razítko z výstavy Souboru čs. výtvarníků, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Charles Černý

    (1892-1965)

    Concarneau (Bretagne)

    No.: 260300

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:04

    akvarel, papír, 1929, 29 x 46 cm, sign. PD Charles Cerny, rám, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludva Dobeš

    (1914-1979)

    Lesní zátiší

    No.: 260307

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:05

    olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1957)

    Hory

    No.: 260308

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:06

    akvarel, papír, 50 x 66 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koněm

    No.: 259624

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:07

    dry needle, 1989, 5 x 7 cm, signed lower/right J. Jíra 89, kliprám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koníkem

    No.: 259623

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:08

    dry needle, 1989, 7 x 6 cm, signed lower/right J. Jíra 89, kliprám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Svoboda

    No.: 260237

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:09

    litografie, 15 x 10,7 cm, sign. PD J. Jíra 89, na zadní straně přání k Vánocům a do Nového roku 1990, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Portrét dámy v klobouku

    No.: 258636

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:10

    olej, karton, cca 1914-18, 40 x 34 cm, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduated at The Academy in Stuttgart, the disciple of prof. F. Klimes

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Vstupní brána hradu Bezdězu

    No.: 252543

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:11

    pastel, papír, 1966, 46 x 32,5 cm, sign. PD Quido Roman Kocian - 1966, rám, na zadní straně popsáno autorem a autorovo věnování, kresba je z cyklu Máchovské motivy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Končel

    (1918-?)

    Zátiší s houbami

    No.: 260296

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:12

    olej, plátno, 39 x 59 cm, sign. LD Končel, rám, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Horská krajina

    No.: 260299

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:13

    olej, plátno, 76 x 68,5 cm, sign. PD J. Konečný, rám, v levé střední části roztržené plátno, cca 3cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čas ticha

    No.: 260243

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:14

    lept, 1996, 15,3 x 12,9 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1996, PF 1997, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Kamil Lhoták

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták) černá varianta

    No.: 256641

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:15

    serigrafie, 9,7 x 6,7 cm, značeno PD K. Lhoták, původně vlepeno v knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták) modrá varianta

    No.: 256640

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:16

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv

    No.: 251761

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:17

    lept, 1970, 21 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Mořský břeh

    No.: 259854

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:18

    olej, karton, 35 x 47,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, malba zašpiněna, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Mareš

    Lesní říčka

    No.: 260298

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:19

    olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Josef Matička

    (1893-1976)

    Praha Na Františku

    No.: 259529

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:20

    pencil, paper, 30 x 20,5 cm, signed lower/right Matička 52, pasparta, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Jakesch, J. Koula and A. Liebscher, member of The Association of Artists - Purkyne and SCVU

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Kaplička

    No.: 249446

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:21

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1964, 30 x 21 cm, sign. PD Jana 64, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Na kolejích

    No.: 249445

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:22

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1964, 22 x 30 cm, sign. PD Jana 64, při horním okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Podzim

    No.: 249444

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:23

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1962, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jana 62, při horním okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Písek

    No.: 260306

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:24

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • J. Novotný

    Lokomotiva

    No.: 258420

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:25

    olej, karton, 28 x 36 cm, sign. PD J. Novotný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    No.: 260313

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:26

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1995, 11,3 x 28 cm, sign. LD PF 96 Ivan Ouhel, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Pospíšil

    (1914-1996)

    Letní krajina

    No.: 259349

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:27

    olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Děti u krbu

    No.: 249040

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:28

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Portrét

    No.: 258585

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 06. 12. 2021 18:29

    litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)