On-line auction

.

    Žena v kroji

    No.: 208764

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:02

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Náměstí

    No.: 208864

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:04

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • St. Sedlář

    Borovice

    No.: 213604

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:06

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    No.: 217708

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:08

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    No.: 219349

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:10

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of F…

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    No.: 219353

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:12

    rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Anna Nečasová

    No.: 220932

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:14

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Sintra v Portugalsku

    No.: 222230

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:16

    olej, sololit, 14 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    No.: 226142

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:18

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    No.: 231326

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:20

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    No.: 234859

    Auction price: 560 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:22

    dřevoryt, 1924, 9,8 x 9,5 cm, zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 560 CZK (24 €)

    Váza s kruhy

    No.: 238966

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:24

    hlína, v. 61,5 cm,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Koliha

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    No.: 238970

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:26

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    (1893-1973)

    Portrét holčičky

    No.: 239057

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:28

    uhel, suchý pastel, papír, 24,5 x 21,4 cm, portrét z obou stran papíru, na papíru šmouhy od uhlu,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Had

    No.: 239059

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:30

    lavírovaná tuš, papír, 17,5 x 15 cm, lehce zažloutlý papír, z druhé strany papír popsan,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sestřičky

    No.: 239734

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:32

    litografie, 40,5 x 27 cm, sign. PD V. Fiala, a. t. , papír na pravém okraji na několika místech natržen (nezasahuje do grafiky), horní levý roh papíru lehce pokrčen,

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    No.: 240714

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:34

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • A. Václav Mašek

    Když mládí odchází

    No.: 240735

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:36

    tuš, akvarel, papír, 31,4 x 15 cm, lehce zašlý papír, PD a LH tmavé stopy na papíru,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Ladislav Paulus

    Červánková krajina

    No.: 240758

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:38

    olej, sololit, 1995, 19,4 x 28,2 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu oděrka,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • A. Václav Mašek

    Diskuze

    No.: 240982

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:40

    tuš, papír, 20 x 27,2 cm, zašlý papír, místy ušpiněn,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    No.: 240983

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:42

    akvarel, papír, 24,5 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Pravý horní roh papíru přeložen,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Na dvoře

    No.: 242423

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:44

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, lehce zažloutlý papír, na papíru mimo tisk 4 dírky,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Jezdec

    No.: 242479

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:46

    litografie, 13,2 x 12 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Las Palmas

    No.: 243706

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:48

    olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžené hory

    No.: 245385

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:50

    olej, plátno, 13,6 x 19,3 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 350 CZK (15 €)

    No.: 249471

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:52

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Před bouřkou

    No.: 250862

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:54

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 (33 x 28,2) cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    No.: 250883

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:56

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    No.: 251416

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 18:58

    kolorovaný linoryt, 9,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiřincová, drobná zažloutlá skvrnka PD, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Spící

    No.: 251418

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:00

    litografie, 14,5 x 21,3 cm, sign. DU E. Tomanová, ohnutý pravý spodní roh papíru mimo tisk, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of …

    Current price: 400 CZK (17 €)