On-line auction

.

  • Josef Danilowatz

    (1877-1945)

    Lom

    No.: 244182

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:02

    litografie, 39 x 49,8 cm, PD mongr. na kameni J.D.,

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

  • Pierre Gusman

    (1862-1941)

    Stromy

    No.: 244184

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:04

    dřevoryt, 12,5 x 13 cm, sign. PD Pierre Gusman, zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Hans Neumann

    (1873-1957)

    Meeresruhe (Pokoj na moři)

    No.: 244186

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:06

    barevný dřevorez, 16,8 x 23,5 cm, Pd: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst in Wien, nalepeno na papíru,

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Heinrich Steinhagen

    (1880-1948)

    Pieta

    No.: 244187

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:08

    lept, 17 x 19 cm, značeno v desce PD Steinhagen, pod grafikou na DU vytištěno: Heinrich Steinhagen: Pieta (Original-radierung), mírně zažloutlý papír,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Alois Lecoque

    (1891-1981)

    U Svatého Mikuláše na Malé Straně

    No.: 244192

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:10

    litografie, 52 x 43 cm, sign. PD Lecoque, zezadu na papíru Lecoque´s Special Edition, Original Lithographs, 1-125 To Members of SVU Chapter Los Angeles, zažloutlý papír, na okrajích místy lehce pokrčen, na dolním okraji lehce ušpiněn,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    No.: 244196

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:12

    dřevoryt, 13 x 10 cm, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Panna Marie s Ježíškem

    No.: 244197

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:14

    dřevoryt, 8,8 x 5,5 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Hostina

    No.: 244198

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:16

    dřevoryt, 13,1 x 10,5 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Károly Reich

    (1922-1988)

    Slepička

    No.: 244213

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:18

    dřevoryt, 7,3 x 9,1 cm, sign. DU Reich Károly,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Felix Jenewein

    (1857-1905)

    Mor

    No.: 244218

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:20

    litografie, 1900, 34,8 x 47 cm, LD značeno na kameni F. Jenewein 1900, provedl B. Kočí, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , disciple of Prof. J. Swerts at the Academy of Fine Arts in Prague, late of Prof. J. Trenkwald at Akademie der Bildenden Künste in Vienna

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    No.: 244222

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:22

    barevný dřevoryt, 1928, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Žena na poli

    No.: 244224

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:24

    lept, 24,3 x 17 cm, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko, , the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy (PF 1945)

    No.: 244225

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:26

    lept, 1944, 5 x 7 cm, sign. PD Rabas 44, rám , , the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    No.: 244231

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:28

    litografie, 20 x 14 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 54/3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    No.: 244232

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:30

    litografie, 17,3 x 20 cm, sign. PD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 61/7,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Duha

    No.: 244233

    Auction price: 1.800 CZK (65 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:32

    heliogravura, 1941, 43,5 x 51,5 cm, sign. PD MŠvabinský, vydal V. Neubert a synové, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of th…

    Current price: 1.800 CZK (65 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    No.: 244234

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:34

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    No.: 244235

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:36

    lept, 16,2 x 21,5 cm, sign. PD Vik, zažloutlý, při okrajích poničený papír, na papíře skvrnky, nezasahuje do tisku, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Ass…

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Slunce (PF 1979)

    No.: 244247

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:38

    monotyp, 1978, 8 x9,5 cm, sign. LU Istler, zažloutlý papír, na papíře skvrny, , the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    No.: 244252

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:40

    3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Stanislav Hanzík

    No.: 244275

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:42

    litografie, 1984, 24,5 x 15 cm, sign. PD Hanzík 84, rám, č. 46/100, , the disciple of J. Lauda and V. Makovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Alena Antonová

    Zátiší s granátovým jablkem

    No.: 244280

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:44

    suchá jehla, 2006, 10,7 x 16,2 cm, sign. PD A. Antonová, č. 73/100, , the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Jan Jedlička

    Vidina o smtri

    No.: 244288

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:46

    litografie, 1967, 33 x 24 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 51/100, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Vladimír Komárek

    Pohár a rukavičky

    No.: 244294

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:48

    dřevoryt, 22,5 x 29,3 cm, sign. DU VKomárek, papír mírně zažloutlý, kolem tisku výraznější zažloutlý rámeček, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Ananas

    No.: 244297

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:50

    dřevoryt, 34,5 x 34 cm, sign. DU Vkomárek, rám, č. 21/150, rám poškozen, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Karel Oberthor

    Zlatá rybka

    No.: 244310

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:52

    litografie, 1990, 13,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Oberthor 90, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    No.: 244311

    Auction price: 1.700 CZK (61 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:54

    litografie, 1995, 22 x 16,5 cm, sign. DU K. Oberthor 95, rám, autorský tisk, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.700 CZK (61 €)

  • Ivan Ouhel

    No.: 244315

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:56

    litografie, 2009, 28,5 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 91/100, , the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Portrét

    No.: 244317

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 18:58

    akvatinta, 1982, 22 x 14,5 cm, sign. PD J. Pešicová 1982, č. 25/70, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    No.: 244318

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 28. 05. 2020 19:00

    lept, 1975, 17,7 x 9 cm, sign. LD Jaroslava Pešicová, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 600 CZK (22 €)