Jelínek

Cesta ke vsi

litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 29/110, zažloutlý papír

ID: 217703

Auction price: 120 CZK (5 €)

Planned termination: 07. 02. 2022 18:32

Current price: 120 CZK (5 €)