Willem Jacob Rozendaal (1899-1971)

Domorodci

litografie, 11,6 x 8,2 cm, značeno W.J. R., lehce zažloutlý papír

ID: 218175

Auction price: 150 CZK (7 €)

Planned termination: 07. 02. 2022 18:38

Current price: 150 CZK (7 €)