Afréd Piffl (1907-1972)

Doksany - na druhém nádvoří

litografie, 1945, 25,2 x 17,6 cm, sign. PD nečitelně

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 220274

Auction price: 100 CZK (4 €)

Planned termination: 24. 08. 2020 14:54

Current price: 100 CZK (4 €)