Statek

akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 222013

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

Planned termination: 30. 08. 2022 14:11

Current price: 1.500 CZK (63 €)