Cheb

litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 223795

Auction price: 400 CZK (17 €)

Planned termination: 19. 12. 2022 15:16

Current price: 400 CZK (17 €)