Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.
olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 224024
Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:18
Current price: 700 CZK (30 €)